O firmie

Firma MCA Kaźmierczak rozpoczęła działalność w lutym 2008r, a w połowie marca zaczęliśmy sprzedawać auta Suzuki. Z miesiąca na miesiąc cieszyliśmy się coraz większą sprzedażą i mimo niepełnych 12 miesięcy działania na rynku, na koniec grudnia 2008 udało nam się zrealizować plan sprzedaży, zasugerowany przez Suzuki Motor Poland.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży aut Suzuki, rozpoczęliśmy starania o budowę nowego obiektu, w którym rozpoczęliśmy działalność w kwietniu 2010. Uroczysta gala otwarcia miała miejsce 28 maja 2010, podczas której towarzyszyło nam liczne grono zaproszonych gości.

Firma MCA Kaźmierczak zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę samochodów Suzuki w zakresie:

  • sprzedaży samochodów nowych
  • sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek
  • sprzedaży części zamiennych i akcesoriów
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • napraw blacharsko - lakierniczych wszystkich marek
  • pośrednictwa kredytowego i leasingowego
  • ubezpieczenia samochodu
  • wypożyczenia samochodu zastępczego

Usługi serwisowe wykonywane są według najnowszych technologii na specjalistycznych urządzeniach zakupionych dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

Kadra naszych pracowników składa się dwojga handlowców, którzy udzielą fachowych wskazów w zakresie doboru samochodu i wyposażenia najlepiej spełniającego potrzeby klientów, pomogą wybrać najlepszy i najkorzystniejszy sposób finansowania, udzielą pomocy w zakresie ubezpieczenia auta. Priorytetem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z Klientami. Wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów pozwoliło na wypracowanie dobrej opinii wśród Klientów. Wciąż ulepszany system zarządzania, doświadczenie, jakie posiada nasz wykwalifikowany personel oraz ciągłe szkolenia organizowane przez Suzuki Motor Poland, przyjemna atmosfera wśród naszych pracowników, jak również systematyczne badanie satysfakcji Klienta realizowane wraz z Importerem pomagają przewidywać i wyprzedzać potrzeby klientów, gwarantując profesjonalną obsługę zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu samochodów. Pośród dealerów Suzuki nasze usługi mają już ugruntowaną opinię, co pozwala nam na budowanie ciągle rosnącej bazy zadowolonych i lojalnych Klientów, poprzez dostarczanie im produktów i usług na najwyższym poziomie.