Magazyn „Motorrad” opublikował test porównawczy motocykli z popularnego segmentu naked. W ocenie dziennikarzy z Niemiec w publikowanym tym razem zestawieniu modeli na najwyższe oceny zasłużył Suzuki GSX-8S. Sprawdzony naked z Hamamatsu łącznie otrzymał 684 punkty w klasyfikacji ogólnej, przodując w podkategoriach „silnik”, „podwozie” oraz „bezpieczeństwo” (pewność prowadzenia). Warto zacytować kilka słów, którymi podsumowano motocykl Suzuki „GSX-8S ma świetny układ napędowy – najlepszy spośród tym razem testowanych jednośladów. Dobre wrażenie sprawia również praca podwozia, które daje poczucie komfortu lecz jest też bardzo solidne. Motocykl prowadzi się pewnie, zawieszenie precyzyjnie tłumi nierówności i świetnie radzi sobie nawet na niezbyt równych asfaltach. Przednie koło gwarantuje stabilne prowadzenie, a ergonomia jest bez zarzutu (jazda w pozycji sportowej, ale z kolanami bez ekstremalnie mocnego zginania), nie siedzi się za nisko, a kierownica ma dobrze dobraną szerokość i pewnie leży w dłoniach”. W podsumowaniu niemieccy dziennikarze dodali "GSX-8S zasługuje na miano lidera w swojej klasie".
Zapraszamy na otwarcie nowego dilera motocykli Suzuki PM Auto, który swoją siedzibę uruchamia w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 391A.
Dowiedz się więcejSuzuki oferuje samochody SUV w dwóch opcjach układu przeniesienia napędu, czyli tylko na przód lub na wszystkie koła. Koncern z Hamamatsu konsekwentnie i - co najważniejsze - od lat podkreśla, że napęd AWD ma wiele zalet.
Dowiedz się więcejPo 22 latach koncern Suzuki Motor Corporation na swoich produktach odświeża znak firmowy.
Dowiedz się więcejZapraszamy wszystkich właścicieli jednośladów i ATV Suzuki do Autoryzowanych Serwisów japońskiej marki, gdzie od 1 października, na terenie całej Polski, rozpoczyna się kolejna odsłona cyklicznej i prowadzonej od wielu lat akcji „Październik miesiącem oszczędzania”
Dowiedz się więcej